KALİTEDE ÖNCÜ FİRMA
Sepetim 0,00 TL
Yardım

murateticaret.com da üye olmadanda

Alışveriş yapabilirsiniz.

Sadece gerekli sevkiyat ve kargolama bilgisiyle ihtiyaç halinde size ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası ile ürün satın alabilirsiniz. 

murateticaret.com dan ürün satınalma ve ödeme onayı gerçekleştikten sonra genellikle aynı gün şiparişiniz Kargoya teslim edilir.

Teslim, ürün takip no ve kargo bilgileri sizin iletişim tercihlerinize göre size iletilir

Doğru ürün, hızlı sevkiyat temel ilkelerimizdendir. 

SÜRAT KARGO TAKİP için tıklayınız

murateticaret.com ile telefon ve  meil  yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizden yapmış olduğunuz her alışveriş için bizden bilgi alabilirsiniz. 

Sürat kargo ile gönderim ve iade almaktayız.

Ama sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması olur ise kargo ücretini üstleneceğiniz durumlarda sizin tercihinize göre hareket edebiliriz.

Bu durumda bizi bilgilendiriniz. 


MURAT TİCARET Madeni Yağ ve Yedek Parça Deponuz  2003 yılından beri  ağır ve hafif ticari araçların madeni yağ ve yedek parça satışını ve dağıtımını yapmaktayız. Başarımızın temel kaideleri Müşteri Odaklı hizmet.İstek ve taleplere göre ürün pörtföyünü yenileyerek, teknolojinin, sunduğu yeniliklerden faydalanarak ilerlemekteyiz. Tecrübeli ve GÜVENİLİR bir firma olmanın gruru ilede yolumuza devam etmekteyiz. Size ve Araçlarınıza en iyiyi en uygun fiyata en hızlı şekilde sunmak kaideriyle çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini firmamızın önemli değerleri olarak görüyoruz.

    Konya'da hizmet veren Murat Ticaret, personeliyle Konya merkezindeki depolama  ve satış alanını ''www.murateticaret.com''  E-TİCARET sitesi B2C ile tüm TÜRKİYE' ye hizmete sunuyoruz. “Hzlı, Hasarsız ve Hatasız Gönderim” ilkesi ile lojistik süreçlerini yönetiyor iş gücünüze çözümler katıyoruz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et