KALİTEDE ÖNCÜ FİRMA
Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

 

MURAT TİCARET Madeni Yağ ve Yedek Parça Deponuz  2003 yılından beri  ağır ve hafif ticari araçların madeni yağ ve yedek parça satışını ve dağıtımını yapmaktayız. Başarımızın temel kaideleri Müşteri Odaklı istek ve taleplere göre hizmet ve ürün pörtföyünü yenileyerek, teknolojinin, sunduğu yeniliklerden faydalanarak ilerlemekteyiz. Tecrübeli ve GÜVENİLİR bir firma olmanın gruru ilede yolumuza devam etmekteyiz. Size ve Araçlarınıza en iyiyi en uygun fiyata en hızlı şekilde sunmak ilekeriyle çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini firmamızın önemli değerleri olarak görüyoruz.

    Konya'da hizmet veren Murat Ticaret, ekibiyle Konya’daki merkezindeki depolama  ve satış alanını ''www.murateticaret.com''  E-TİCARET sitesi B2C ile tüm TÜRKİYE' ye hizmete sunuyoruz. “Hızlı, Hasarsız ve Hatasız Gönderim” ilkesi ile lojistik süreçlerini yönetiyor iş gücünüze çözümler katıyoruz.

                                                                Google Benim İşletmem

                                                                    

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et