SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Kalitede Öncü Firma
Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

 

MURAT TİCARET Madeni Yağ ve Yedek Parça Deponuz  2003 yılından beri  ağır ve hafif ticari araçların madeni yağ ve yedek parça satışını ve dağıtımını yapmaktayız. Başarımızın temel kaideleri Müşteri Odaklı istek ve taleplere göre hizmet ve ürün pörtföyünü yenileyerek, teknolojinin, sunduğu yeniliklerden faydalanarak ilerlemekteyiz. Tecrübeli ve GÜVENİLİR bir firma olmanın gruru ilede yolumuza devam etmekteyiz. Size ve Araçlarınıza en iyiyi en uygun fiyata en hızlı şekilde sunmak ilekeriyle çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini firmamızın önemli değerleri olarak görüyoruz.

Konya'da hizmet veren Murat Ticaret, ekibiyle merkezindeki depolama  ve satış alanını ''www.murateticaret.com''  E-TİCARET sitesi B2C ve B2B ile tüm TÜRKİYE' ye hizmete sunuyoruz. “Hızlı, Hasarsız ve Hatasız Gönderim” ilkesi ile lojistik süreçlerini yönetiyor iş gücünüze çözümler katıyoruz.

Murat Ticaret Madeni Yağ ve Yedek Parça


         

 

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et