SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Kalitede Öncü Firma
Sepetim 0,00 TL
İade Politikası

İade, Arıza yada Değişim için ürününüzü göndermeden önce Müşteri Hizmetleri birimimizi lütfen bilgilendiriniz. www.murateticaret.com Murat TİCARET Müşteri Hizmetleri, sizi işleminizle ilgili olarak yönlendirecektir. İade gönderim ücreti müşteriye ait'tir. Siparişinizi mulaka kargo görevlisinin yanında açıp kontrol edin, eğer herhangi bir hasar var ise tutanak tutturun ve ürünü kesinlikle Teslim Almayın.

Ürünü iade için adresinize gönderdim. İade işlemleri nelerdir?

İade etmiş olduğunuz ürün tarafımıza ulaştığında ilgili birim tarafından iade koşullarına uygun olup olmadığının kontrolü yapılır. Gerekli görüldüğü hallerde yetkili servise gönderilerek test edilmesi sağlanır. Belirtmiş olduğumuz şartlara uygun iade yapıldığı belirlendiğinde iade süreci başlamaktadır. Siparişinizin iadesi 14 gün içerisinde yapılmaktadır.

Siparişinizi kredi kartı ile yaptı iseniz kredi kartınıza; havale ile yaptı iseniz havale adresinize iadeniz yapılır.

Sipariş iadenizin yapıldığı, üyelik e-postanız ile tarafınıza bildirilmektedir.

İade edeceğiniz ürünü gönderirken hasar görmemesi için,ürünü orjinal paketi ve tüm faturalarıyla birlikte ayrı bir koli içerisine koyunuz.Orjinal paketi ile yapılan gönderimlerde üzerine kargo firmasının etiketinin, koli bandının yapıştırılması v.s. olabileceğinden hasar görmüş ya da tahrip edilmiş olacağından ürün tüm aksesuarları ve faturası ile teslim edilse dahi tekrar satılabilirliği olamayacağından iade alınmasında sorunlar yaşanacaktır.

İade etmek istediğiniz ürünü iade etme nedenini belirten ıslak imzalı bir yazı ve faturanızın tüm nüshaları ile birlikte gönderiniz.

Ürün iadesinde ürün ile birlikte faturaya ait tüm nüshaların tarafımıza gönderilmesi zorunludur.Aksi taktirde ürün iadesi yapılmayacaktır.

Ürünü hangi durumlarda ve ne kadar süre içerisinde iade edebilirim?

Siparişinizi, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile (faturası ve diğer aksesuarları) iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü iade etmeden önce MURAT TİCARET'e telefon aracılığıyla iade edeceğiniz ürünle ilgili bilgi veriniz. Ürünü; faturası, irsaliyesi veya irsaliyeli faturası ve orjinal aksesuarları ile birlikte ürünün zarar görmeden elimize ulaşmasını sağlamak için gerekli ambalaj ve paketleme işlemini yaparak size teslimatı yapan kargo firması ile iade gerekçenizi yazdığınız ıslak imzalı yazı talebinizle birlikte MURAT TİCARET HOROZLUHAN MAHALLESİ KARAKAŞ SOKAK NO:42 SELÇUKLU / KONYA adresine gönderiniz. İade şartlarına ek olarak bazı kategori ürünlerinde iade koşulları farklılıklar göstermektedir lütfen bizimle iletişime geçin.

Siparişimi iptal ettirmek istediğimde ne yapmalıyım?

Siparişinizi iptal ettirmek istediğinizde, ürün elinize ulaşmadan Murat Ticaret www.murateticaret.com Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir veya iptal isteğinizi e-posta aracılığıyla bildirebilirsiniz. Bize ulaşan talep sonucu siparişinizin, teslimata çıkmadan iptal işlemi yapılacak ve ödemeniz kredi kartınıza iade edilecektir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et