SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Kalitede Öncü Firma
Sepetim 0,00 TL
Üyelik Aydınlatma Metni

 • Sipariş Formu veya Üyelik/Abonelik Formu ile alınan müşteri bilgileri, www.murateticaret.com sistemine işlenir ve saklanır. Kişisel müşteri bilgileri ancak belirtilmiş, açık ve kanuna uygun amaçlarla kullanılır ve gereğinden uzun bir süre saklanmaz.
 • Müşteri, saklanan bu bilgiye ulaşma, değiştirme, engelleme veya silme hakkına sahiptir. Böyle taleplerin uygulama üzerinden Kullanıcı İşlemleri, Bilgilerim Menüsü yardımı ile veya posta/fax yoluyla ulaştırılması gerekir.
 • MURAT TİCARET, müşterilerinin şirket veya kişisel (veya ikamet) adresleri ve e-posta adreslerini de kapsayan kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara dağıtmaz.
 • Nakliye, ulaşım, lojistik, kargo ile iade ve garanti gibi durumlarda bu işlerle alakalı kişi ve kuruluşlarla gerektiği kadar bilginiz paylaşılır.
 • Murat Ticaret / www.murateticaret.com sisteme bağlanılan cihazın kimlik bilgileri, internet IP adresi, bu IP adresinin fiziki lokasyonu, kullanıcı adı, bağlantı süresi ve benzeri bilgileri kaydedebilir ve bu bilgileri lisans ihlali yapılmadığını kontrol etmek için kullanabilir. Anlaşmazlık durumunda Murat Ticaret'in log kayıtları hukuki mercilerde delil niteliğinde olacaktır.

Müşterinin Yükümlülükleri​

 • Web sitesindeki veri Murat Ticaret'in yetkilendirmesi olmaksızın kopyalanamaz ve dağıtılamaz. Buna, verinin diğer bir elektronik veya fiziki ortama (kağıt, vb) aktarılması da dahildir.
 • Müşteri, veriyi sadece kendi ticari faaliyetleri için kullanabilir. www.murateticaret.com un izni  olmaksızın bu verinin kismen veya tamamen, ücreti karşılığında veya bilâ bedel, üçüncü tüzel veya gerçek kişilere verilmesi, dağıtılması, bu amaçla kopyalanması veya web üzerinde ve/veya kağıt üzerinde ve/veya herhangi bir veri taşıyıcı elektronik ortam üzerinde yeniden yayınlanması kesinlikle yasaktır.
 •  
 • www.murateticaret.com Murat Ticaret Ali Yumuşak mad. yağ ve yedek par. müşterinin bu anlaşma maddelerine uymamasından doğan zararlarını tazmin etme hakkını saklı tutar.
 •  
 • Murat Ticaret ve müşteriler arasında anlaşma maddeleri uyarınca veya yaşanabilecek diğer ihtilaflarda, KONYA Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Bununla beraber,  müşterisinin ikamet ettiği yerde de mahkemelere başvurma hakkına sahiptir.
 • Kredi kartı bilgilerini genel kabul görmüş tüm güvenlik önlemlerine sahip bir bilgisayar, tablet,cep telefonu ve benzeri cihazlardan girmeyi kabul ve taahhüt eder.
 • Güvenli bir bilgisayar ve cep telefonu ve benzeri cihazların bağlantı tanımından emin değilse veya işlem yapacağı bilgisayarının bu gereklilikleri taşıyıp taşımadığını bilemiyorsa, bununla ilgili resmi (örneğin BTK) ve/veya özel kurumlardan (örneğin bankalar) bilgi almak ve eğer varsa güvenlik açıklarını gidermek, aynı zamanda bunları giderinceye kadar kredi kartı bilgilerini sisteme girmemek müşterinin sorumluluğundadır.
 • Tüm bunlara rağmen güvenli olmayan bir işlem yapıldığı düşünülüyorsa, kredi kartı veren banka ile hiç vakit kaybetmeden temasa geçip gerekli tedbirleri almak müşterinin sorumluluğundadır.
 • Murat Ticaret ve müşteriler arasında anlaşma maddeleri uyarınca veya yaşanabilecek diğer ihtilaflarda, KONYA Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Bununla beraber, Murat Ticaret müşterisinin ikamet ettiği yerde de mahkemelere başvurma hakkına sahiptir.

Genel​

 • Hem Murat Ticaret’in hem de müşterinin aldığı tüm güvenlik önlemlerine ve gayrete rağmen, kötü niyetli üçüncü partiler yasal olmayan yollarla özel iletişime müdahil olabilmekte ve web sitesinden veya web sitesi ile müşteri bilgisayarı/cihazı arasındaki bağlantıdan toplayabilecekleri kişisel veya finansal bilgileri suistimal edebilmektedirler. Bu nedenle, Murat Ticaret her ne kadar gizliliğe önem verse ve sektörde kabul gören tüm güvenlik önlemlerini alıyor olsa bile, kişisel ve finansal bilgilerinizin her koşulda gizli kalacağını garanti edememektedir. bilgilerinin üçüncü şahısların eline geçmesi zarara uğranması durumunda, müşteri ve tarafları Murat Ticaret’ten herhangi bir maddi ve manevi tazminat talebinde veya alacak talebinde bulunamayacağını peşinen kabul ve taahhüt eder.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et