SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Kalitede Öncü Firma
Sepetim 0,00 TL
Hella Ultra Power Aküleri

 

 

 

OTOMOTİV AKÜLERİ

 HELLA aküleri, günümüzün modern otomobil teknolojisinde gerekli olan zorlu akımı karşılamada motoru çalıştırmak için gereken en güvenilir enerji kaynağını sunar.

 

 HELLA 35'ten fazla ülkede, 100'ün üstünde lokasyonda 36.000'den fazla çalışanı olan, küresel çapta faaliyet gösteren, borsada kayıtlı bir aile şirketidir.

 Otomotiv sektörüne yönelik aydınlatma teknolojisi ve elektronik ürünleri geliştirip üretmektedir. Araç parçaları ve aksesuarlarını kapsayan dünyanın en büyük satış sonrası organizasyonlarından birine sahiptir.

 

HELLA ULTRA POWER AKÜLERİ

Her türlü binek ve ticari araca uygun, Alman teknolojisi ile üretilen HELLA Ultra Power aküleri; binek araçlarda hem yeni hem de 10 yaş üzeri araçlara güvenilir marş gücü sağlarken; ekstra donanımlı araçlar için de besleme gücüne sahiptir. Talep edilen her koşulda marşa hazır olan HELLA Ultra Power aküleri; dayanıklı gövdelerinin yanı sıra labirent kapak, özel tapalar ve geri ateşleme koruması gibi güvenlik elemanları sunmaktadır. Kısa ve uzun yol sürüşlerinde, otobüs, kamyon ya da iş makineleri için Hella Ultra Power Aküleri daima ideal seçimdir.

HELLA ULTRA POWER AKÜ

 

 

HELLA ULTRA POWER AKÜ

 

Binek araç, arazi aracı, lüks otomobil ya da klasik araç...
Hangisine sahip olursanız olun; önemli olan aracınızın çeşidi değil, size sunduklarıdır. Hella binek araç aküleri; her araca uygun akü serisiyle, sıradışı veya yeni model araçlar için de güvenilir marş gücü sağlar. İleri teknolojisi sayesinde zor iklim koşullarında sağladığı yüksek soğuk marş gücü ile güvenilir olan CA-100 metal alaşımlı Hella aküleri, elektrik tüketimi fazla olan modern araçlar için doğru tercihtir. Bununla birlikte önemli ölçüde arttırılan ömrü ve 14,8 Volt gerilimi ile en iyi şekilde donatılmıştır.
Hella Ultra Power Aküleri kullanıcısına; yenilikçi, test edilmiş, güçlü, güvenilir ve yaratıcılıkta dünya çapında tanınan, kalitesi kanıtlanmış aküler sunmaktadır.

 

 

 

HELLA ULTRA POWER AKÜ - AGM

 

 

Hella Ultra Power AGM Aküleri ile ihtiyacınız olan maksimum enerjiye daima sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Kapsamlı güvenlik ve konfor donanımlarına sahip günümüzün araçları, sadece start almak için değil, aynı zamanda 4.500 Watt kapasite düzeylerine kadar enerji ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerdeki bir aküye sahip olmak zorundadır. Hella Ultra Power AGM aküsünde cam elyaf keçede emilmiş vaziyette bulunan asit, aküdeki hücre hacimlerinden optimum düzeyde faydalanılmasını sağlamaktadır. Aktif malzemenin daha sağlam bir şekilde sıvanmış olması, asidin daha iyi emilmesi ve elektrolit yığılmasının önlenmesi sayesinde hem akünün ömrü belirgin derecede uzamakta, hem de geleneksel akülere oranla neredeyse üç kat daha fazla çevrimsel dayanıklılık sağlamaktadır.
Akünün bu nitelikleri, özellikle şehir içi trafiğinde sıkça tekrarlanan dur-kalk manevralarındaki yorulmalarda ön plana çıkmaktadır. Enerji tedariğinin yüksek seviyede olması sayesinde çok düşük ısılarda bile optimum düzeyde start performansına ulaşılmaktadır. Hella AGM aküleri tamamen bakımsız olup, hiçbir koşulda sıvı sızdırmamaktadır. Günümüzde çok sayıda otomotiv üreticisi, son model ve yüksek performans özelliklerine sahip araçların (örneğin Start Stop teknolojisine sahip mikro-hibrit araçlarda olduğu gibi) fabrika çıkış donanımlarında AGM akülerini tercih etmektedirler. Bu tür araçların elektrikle beslenen sistemlerinin devre dışı kalması durumunda gereken elektriği ancak AGM aküsü tedarik edebilmektedir. İşte Hella Ultra Power AGM aküsü, bu tür uygulamalar için mümkün olan en iyi çözümdür.

• Kısmi deşarj durumlarında dahi maksimum çevrimsel dayanıklılık
• Geleneksel akülere göre iki kat hızlı tekrar şarj olma
• Uzun ömür
• Kapalı ve tamamen bakımsız sistem
• Soğuk iklimlerde bile daha iyi marş basma gücü
• Sarsılmalara karşı yüksek dayanıklılık
• Mekanik yüklenimlere karşı sağlamlık
• Sızdırmazlık ve eğime karşı dayanıklılık

• Karavanlar içinde ideal seçim

Hella Ultra Power Premium AGM Aküleri

 

 

 

HELLA ULTRA POWER AKÜ - TRUCK

 

Profesyoneller için profesyonel akü: Olağanüstü dayanıklı ve talep edilen her koşulda marşa hazır,
doğru akü seçimi kolay hale gelmiştir.

• Hibrid-Teknolojisi sayesinde minimum deşarj
• 12 aya kadar raf ömrü
• Uzun ömür
• Yüksek şarj/deşarj periyot dayanıklılığı
• Soğuk marş gücü
• Tam şarjlı ve dolu, hemen kullanıma hazır

 

 

HELLA ULTRA POWER AKÜ - PLUS TRUCK

 

Hella Ultra Power Plus Truck kamyon akülerinin alışılmış ağır hizmet akülerine göre kanıtlanmış avantajları
vardır: Tamamen bakımsız doldurulmuş ve şarj edilmiş olarak teslim edilir. Dolum masrafı ve yılda 3 kez bakım artık geçmişte kalmıştır. Hella  Ultra Power Plus Truck Kamyon aküleri yalnız malzeme ve tamirci masraflarından feragat etmekle kalmayıp, aynı zamanda gereksiz zaman kaybını da önler. Bunun dışında mühendislerimiz güvenlik konusunda çok zaman ve emek harcamışlardır. Aküler halen efsanevi dayanıklı gövdesinin yanı sıra, labirent kapak, özel tapalar ve geri ateşleme koruması gibi güvenlik elemanlarına sahiptir. Plaka teknolojisi sayesinde uzun ömür süresi ve olağanüstü titreşim dayanıklılığı periyodik yüklemelerin sınırlarına göre tespit edilmiştir. Ancak bu sayede profesyoneller akünün sınırsız enerji beslemesine güvenebilirler.

CA100-Teknolojisi
• 18 aya kadar raf ömrü
• Olağanüstü uzun ömür
• Yüksek şarj/deşarj periyot dayanıklılığı
• Geniş hacimli motorlar için soğuk marş gücü
• Tam şarjlı ve dolu, kullanıma hazır
• Tamamen bakımsız
• Olağanüstü güvenli (Labirent kapaklı, geri ateşleme korumalı,
özel tapalar)

 

 

HELLA ULTRA POWER AKÜ - EFB TRUCK

 

HELLA Ultra Power EFB truck yüksek performanslı ağır yük taşıyan ticari araçlar için özel olarak tasarlanmış bir aküdür. EFB Truck şasi montajı dahil olmak üzere güçlü titreşim direnci gereksinimleriyle uyumludur. Teknolojik özellikleri sayesinde kullanıcılarına yüksek performans sağlar ve güven verir.
Akü içinde bulunan yenilik asit sirkülasyonu ağır ve yüksek performansa ihtiyaç duyan araçlarda ortak bir sorun olan tabakalaşmayı önler. En yüksek kalite standartlarıyla Avrupa’da üretilen EFB Truck ticari araçlar için yüksek güç ve önemli ölçüde az hata oranı vermenin güvenini sağlar.

Sıcak buhar, bağlantı yollarının kırılmasını engelleyerek akünün titreşime karşı daha dayanıklı olmasını sağlar.
Ek bağlantılar birleşim noktalarını ve plakaları sağlam bir şekilde yerinde sabit tutar. Titreşim direnci zorlu yol koşullarına rağmen üst seviyededir. Geleneksel akülerle karşılaştırıldığında daha uzun çevirim ömrüne sahiptir.

Plaka ve seperatör arasında polyester bir bez yer alır. Bu bez aktif maddeyi levha içinde tutar ve kütle aşınmasını önler. Sonuç, derin şarj direnci ve üstün şarj yeteneğidir. Yapıştırılmış keçe plakaların her zaman ve her koşulda doğru pozisyonda olmasını sağlar.

Asit sirkülasyonu, asit tabakalaşmasını önler.
Bu yapı elemanı, akünün içinde asit tutmak için sürekli dolaşımdadır ve aracın doğal hareketini kullanır.
Asit yoğunluğu belli homojen seviyelerde kalır ve şarj kalitesini artırıp akü ömrünü uzatır.

 

Murat Ticaret Kalitede Öncü Firma

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et