SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Kalitede Öncü Firma
Sepetim 0,00 TL
Garanti Şartları

Sattığımız ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Diğer sanal mağazalardan satın aldığınız ucuz ürünlerin orjinalliği konusunda dikkatli olun. Sahte, taklit ve ucuz ürünler alarak hem araçlarınızda, hem kendinize, hemde çevreye verebileceğiniz ciddi zarar ve arızlara neden olabilirsiniz.

Siparişinizi mulaka teslim alırken kargo görevlisinin yanında açıp kontrol edin, eğer herhangi bir hasar veya eksiklik vb. durum var ise tutanak tutturun ve ürünü Teslim Almayın. Ardından işleminizin daha hızlı gerçekleşmesi için müşteri hizmetlerimizi arayın

Firmamızda ve (murateticaret.com)'da satılan ürünler Orjinal'dir. İmalatçı, ithalatçı firmaların garanti şartları, kuralları ve T.T.K. göre haraket edilmektedir.

Ürünlerin açıklama ve detay bilgileri üretici, dağıtıcı ve ithalatçı firmalardan sağlanmıştır. Kullanımdan kaynaklı sorunlardan firmamız 'Murat Ticaret Madeni Yağ ve Yedek Parça' sorumlu değildir.

Murat Ticaret Madeni Yağ ve Yedek Parça'nın sorumluluğu her ne sebeble olursa olsun tahsil edilen ürün bedelini aşamaz.

murateticaret.com'u tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Dikkat!
Fıçı, varil ve diğer madeni yağ amblaj ağırlıkları, hammadde yoğunluğuna ve ortam sıcaklığına göre değişiklik gösterebilir. Net ağırlıklar 15°C'de ölçülmüştür.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et